Elektromechanici měřících, regulačních a automatizačních zařízení

Poznámka k místu:
Náplň práce:
- zajišťuje příslušný servis a poradenství zákazníkům a uživatelům dodaných výrobků
- zabezpečuje servisní činnosti, provádění montáže a instalace výrobků u zákazníků, jejich uvedení do provozu
- vyřizuje reklamační stížnosti a o své práci vede příslušnou dokumentaci
- zajišťuje montáž a uvádění výrobků do provozu, zaškolování obsluhy a údržby odběratele dle stanovených norem a předpisů
- provádí školení pro odborné pracovníky zákazníka
- zajišťuje provádění záručních a mimozáručních oprav všeho druhu a servisu u zákazníků
- plánuje a provádí preventivní opravárenské a servisní činnosti
- přijímá objednávky na montáž, instalaci a servis a ve spolupráci se zainteresovanými útvary zajišťuje jejich realizace
- zajišťuje technickou součinnost při reklamačním řízení
- provádí samostatné práce a dílčí i celkové řízení prací při výrobě, montážích, rekonstrukcích, opravách, kontrolách, seřizování, údržbě a obsluze elektronických výrobků a zařízení, elektrických slaboproudých zařízení, sdělovacích a měřicích zařízení, výrobků a zařízení měření, regulace a automatizace technologických procesů
Zajišťuje:
- montáž a odzkoušení řídicích obvodů a ovládacích prvků.
- montáž a oživování slaboproudých obvodů, elektronických prvků a sestav velínů a ovládacích stanovišť
- sestavování, zkoušení, oživování a opravy finálních sestav a systémů spotřební elektroniky, automatizační, organizační a výpočetní techniky
- provádění oprav, údržby, seřizování, renovace a montáže elektronických zařízení
- měření a vyhodnocování elektrických a neelektrických parametrů zařízení, diagnostika závad
- instalování, diagnostika a opravy metalických, optoelektronických a bezdrátových přenosových systémů
- montáž, rekonstrukce, údržba, opravy a seřizování automatizovaných systémů řízení technologických procesů a elektrických zařízení nn
- vedení příslušné provozní dokumentace
- montáž, rekonstrukce, údržba, zkoušení, seřizování a opravy telekomunikačních zařízení.
- provádění údržby komplexu slaboproudých zařízení
- evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
- základní odborné práce při opravách měřících a regulačních zařízení
- kladení, montáž a demontáž kabelových rozvodů pro měření a regulaci
- zjišťování závad zařízení měření a regulace a jejich odstraňování výměnou vadných součástí
Nabízíme služební mobilní telefon, nápoje na pracovišti zdarma.
Pracovní doba: 07:00 - 15:30, případně dle domluvy.
První kontakt e-mailem, telefonicky (Po - Pá, 09:00 - 14:30) nebo osobně (sídlo firmy, po tel. dohodě s uchazečem).
Požadavky:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vlastnosti volného místa

Plat:
30000 - 55000 Kč