Kontrolor/ka kvality ve výrobě

Poznámka k místu:
Nástup: Ihned/dle dohody.
Pracovní smlouva: PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Pracovní náplň:
- zajišťování vstupní a výstupní kontroly kvality materiálu dle specifikace
- vyplňování výrobní dokumentace
- práce s interním systémem
- rework materiálu dle nastavených specifikací
- kontrola výrobního procesu
Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici výhodou
- pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
- flexibilitu a schopnost týmové práce
- ochotu pracovat převážně ve 3-směnném provozu
Co na oplátku získáte od nás a co Vám nabízíme:
- Důležitou praxi v mezinárodní logistické společnosti, kde budete pracovat ve skvělém kolektivu!
- Po dobu 3 měsíců, kdy se navzájem budeme testovat dostanete v součtu 10 000 Kč jako bonus za nástup.
- Pokud nejste fanda vaření, je zde možnost si objednat oběd, který za Vámi přijede až do firmy.
- Zároveň Vám na obědy přispějeme v podobě stravenkového paušálu.
- Možnost využít hrazeného jazykové kurzu angličtiny přímo v naší společnosti
- Jste dárcem krve? Odměníme Vás za to.
- Možnost využít zvýhodněný mobilní tarif, který je speciálně nastaven pro naše zaměstnance.
- Jakmile v naší společnosti odpracujete 3,5 či 10 let, budete za to náležitě odměněni.
- Běháte, hrajete badminton, bowling či jiný sport na závodní úrovni? Přispějeme Vám na sportovní aktivity při prezentaci firmy a jako benefit Vám zprostředkujeme příspěvek na sport, kulturu a volný čas formou Multisport karty.
- Na stmelování týmu nezapomínáme a proto pořádáme pravidelné teambuildingové aktivity.
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Požadavky:
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Vlastnosti volného místa

Plat:
29900 - 31600 Kč