Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1919191886827

Montážní pracovník/ce

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
NÁPLŇ PRÁCE: stabilní zaměstnání na pozici montéra plynovodů v prosperující společnosti - práce po celé ČR v turnusových cyklech dle zakázek. Jedná se o zodpovědnou práci, která je náležitě finančně ohodnocena.
NABÍZÍME: nové pracovníky zaškolíme, nabízíme možnost zvýšení, případně rozšíření kvalifikace, penzijní připojištění, životní a úrazové pojištění a další firemní benefity. NÁSTUP DLE DOHODY!
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Požadavky:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Jiné
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Minimální vzdělání:
základní
Plat:
40000 Kč