Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1919191886834

Řidič/ka nákladních vozidel

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
NÁPLŇ PRÁCE: stabilní zaměstnání na pozici řidič/ka nákladního vozidla ( kontejnerový natahovák) v prosperující společnosti. Jedná se o zodpovědnou práci, která je náležite finančně ohodnocena. Práce po celé ČR v turnusových cyklech.
POŽADAVKY: výhodou zkušenost s obsluhou hydraulické ruky a kolového nakladače.
NABÍZÍME: nové pracovníky zaškolíme, nabízíme možnost zvýšení, případně rozšíření kvalifikace, penzijní připojištění, životní a úrazové pojištění a další firemní benefity. NÁSTUP DLE DOHODY!
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Požadavky:
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Plat:
40000 Kč