Vyhledejte lokalitu:
mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Vyhledejte si vaši novou práci:
hledej v textu   prohledávat poznámky volných míst
vyber lokalitu   vyber obor

Vložit životopis na partnerský portál Dobraprace.cz
Nabídky práce » » 1919191893058

Vedoucí pečovatelské služby, sociální pracovník/pracovnice

nabídka práce

Informace o místě

Poznámka k místu:
Oblastní charita Pardubice vyhlašuje výběrové řízení na pozici
Vedoucí Charitní pečovatelské služby Holice
Nástup dle dohody, co nejdříve.
Obecné požadavky:
- praxe v oboru sociálních služeb
- odborná způsobilost pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách v souladu s vyhláškou MPSV č. 505/2006 Sb. (vyšší odborná škola nebo vysoká škola v oboru)
- schopnost vedení týmu
- znalost práce s počítačem a schopnost řádně vést příslušné evidence
- výpis z rejstříku trestů
Odborné požadavky:
- znalost zákona o sociálních službách a souvisejících předpisů
- kompetentnost k posouzení nepříznivé sociální situace, potřeb a požadavků uživatele
- zkušenost se standardy sociálních služeb
- schopnost vést potřebné evidence, zejm. individuální plánování služby
- znalost cílové skupiny a jejích specifik
Osobnostní předpoklady:
- úctu k hodnotám Charity jako církevní instituce (Kodex Charity Česká republika, Etické zásady a pravidla chování pracovníků Oblastní charity Pardubice)
- komunikativnost ve vztahu k uživatelům i spolupracovníkům
- schopnost metodicky vést tým pracovníků v přímé péči
- schopnost samostatné práce
- schopnost zvládat zátěžové situace
- lidskost, poctivost a odpovědnost
- vlastní aktivita a tvořivý přístup
Nabízíme:
- pružnou pracovní dobu
- možnost dalšího vzdělávání
- zázemí stabilní organizace
- pro pracovní účely služební mobil a služební automobil
Vhodné pro absolventy.
Zájemce prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu na adresu hubalkova@charitapardubice.cz. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Požadavky:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Nabídka:

Vlastnosti volného místa

Plat:
34000 - 42000 Kč

Nevybrali jste si? Vyberte si z další nabídky práce

Hlavní účetní v účetní firmě
Hledáme hlavní účetní pro společnost, která poskytuje zejména účetní, také ekonomické a daňové služby „mikro“ a „malým“ firmám v podnikatelské sféře. Náplň práce: • vedení...
Obec, region: Pardubice, s možností práce z domova | Pardubický kraj
JOBSYSTEM s.r.o.
Obsluha linky (m/ž) - volné víkendy + bonus 10 000 Kč!
Obec, region: Třemošnice | Pardubický kraj
Manuvia Pardubice
Údržbář/ka – elektro bez nočních směn mzda až 32 000 Kč!
Vedoucí směny
Náplň práce: - zajištění provozu během své směny, tak aby byl v souladu se stanoveným plánem výroby - organizace a řízení změn v případě výrobních problémů - nastavování...
Obec, region: Moravany u Pardubic | Pardubický kraj
Acerbis Czech s.r.o.
Projektový manažer / ka - elektro-projekce
služební automobil Přátelskou firemní kulturu 5 týdnů dovolené
Obec, region: Pardubický kraj
FreeCon s.r.o.

Pracoviště a kontakty

Firma:
Oblastní charita Pardubice
Kontakt:
Marie Hubálková | 777 736 015 | hubalkova@charitapardubice.cz

Další informace

Poslední změna:
26.4.2024
Info:
Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.
Provozovatel webu nabidka-prace-online.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.